REGULAMIN

 1. Dane:
  REST IN NATURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  NIP: 5252941638
  Adres: Stefana Jaracza 6 / 25A, 00-378 Warszawa, Polska
 2. Doba hotelowa rozpoczyna się o 15:00, a kończy o 11:00 dnia następnego.
 3. Późniejsze wymeldowanie może być możliwe, jeśli nie ma innych gości meldujących się tego samego dnia. Napiszcie do nas kilka dni przed przyjazdem, a my poinformujemy Was, czy istnieje taka możliwość .
 4. Dojazd i Parking. Najlepiej jest dojechać autem, ale jest też możliwość dojazdu środkami transportu publicznego. Dokładną lokalizację i wskazówki dojazdu udostępniamy dopiero po zarezerwowaniu pobytu. Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz wiadomość e-mail ze szczegółowym opisem dojazdu do domku oraz pinezką z miejscem parkingowym.
 5. Rezerwację uznajemy za wiążącą w momencie zaksięgowania, na naszym rachunku bankowym wpłaty zaliczki stanowiącej 50% pełnej kwoty opłaty należnej za pobyt zgodnie z rezerwacją, oraz 50% pełnej kwoty za kaucję. Kwota za rezerwację jest bezzwrotna. (zaliczka za kaucję jest zwracana).
 6. Pozostałe 50% opłaty za pobyt oraz 50% kaucji zgodnie z rezerwacją należy wpłacić nie później niż trzy dni przed przyjazdem na nasz rachunek bankowy przesyłając potwierdzenie realizacji przelewu na adres mailowy booking@offcabin.com
 7. Przelewy prosimy dokonywać na rachunek bankowy o numerze: 15 1140 2004 0000 3502 8333 4326 

w tytule przelewu należy wpisać: Rezerwacja Off Cabin w dniach …… miesiąc ……. rok…….. lub numer faktury: …………………….

 1. Pobieramy kaucję w wysokości 900 zł na poczet ewentualnych zniszczeń. Jeżeli po wymeldowaniu wszystko jest w tym stanie w jakim było w chwili rozpoczęcia pobytu wówczas zwracamy kaucję najpóźniej do 3-ego dnia roboczego po zakończeniu pobytu.
 2. Jest to domek autonomiczny (samowystarczalny) dlatego prosimy o jego rozsądne użytkowanie, z poszanowaniem zasad jego obsługi oraz otoczenia. W domku znajduje się instrukcja obsługi. Wyślemy ją do Was drogą mailową  przed przyjazdem w celu wcześniejszego zapoznania. Szczegółowe opisy działania poszczególnych technologii w domku są w Instrukcji obsługi. 
 3. TOALETA KOMPOSTOWA w Domku. Nasz wyjątkowy domek zaopatrzony jest w ekologiczną, skandynawską toaletę kompostową. Jest na tyle przyjazna środowisku, że nie zużywa wody i jest potocznie nazywana „suchą toaletą”. Jej działanie polega na separowaniu części płynnych od stałych. Nie martw się – nie towarzyszą temu żadne nieprzyjemne zapachy ani widoki. Działa jak „zwykła” toaleta w Twoim domu, a oszczędza mnóstwo wody. Dokładny opis korzystania z toalety znajduje się w Instrukcji obsługi . 
 4. ENERGIA w Domku. Domek w całości zasilany jest energią słoneczną z paneli. Prosimy o nie podłączanie do prądu urządzeń pobierających dużą ilość energii, takich jak: duże suszarki, duże laptopy, rowery e-bike. Szybko wyczerpią one baterię domku, a nawet mogą ją uszkodzić, co może nieść za sobą konsekwencje finansowe dla wynajmującego. Kiedy energii zabraknie w domku, system się wyłączy i trzeba cierpliwie poczekać, po naładowaniu powinien uruchomić się na nowo. Energia jest dla nas istotna. Dbajmy o nią. W okresie zimowym oszczędzanie energii jest dla nas najważniejsze  W okresie zimowym, z tyłu domku znajdziesz rozkładaną szczotę do odśnieżania paneli, jeśli obsługa akurat się nie pojawi to prosimy odśnież panele samodzielnie, żeby mogły się naładować. W sytuacji awaryjnej lub skrajnych warunków pogodowych, domek zasilany jest z agregatu.  Dziękujemy za wyrozumiałość.  
 5. WODA w Domku. Woda jest tankowana w zbiorniku przy domku.  Mamy jej ograniczoną ilość. Woda ze zbiornika wystarczy na 4 dni dla dwóch osób. Jeżeli jesteś dłużej niż 4 dni, a woda  się skończy, daj nam proszę znać, a uzupełnimy zbiornik. Jeżeli jesteś na krócej niż 4 dni i zużyjesz wodę w tym czasie , a będziesz  potrzebował jej więcej doliczymy do kosztu dodatkową kwotę 150 zł za dowóz wody do zbiornika. 
 6. OGRZEWANIE w Domku. Domek wyposażony jest w piec na gaz, który ogrzewa wodę oraz  pomieszczenie w  domku.  Ustawienia pieca dokonuje obsługa domku  przed przyjazdem gości. Dokładne informacje są zawarte w instrukcji pieca w domku w Instrukcji obsługi domku.  
 7.   Pamiętaj jednak, że tereny nad domkiem oraz za paleniskiem są własnością prywatną. Szanuj przestrzeń, nie zaśmiecając jej. 
 8. Prosimy o zasłanianie rolet na noc. 
 9. Prosimy o zamykanie drzwi i okien oraz zasłanianie rolet podczas opuszczania domku.
 10. Ognisko można rozpalać tylko w żeliwnym palenisku, znajdującym się przed domkiem.
 11. Wokół domku i okolicy mogą pojawić się zwierzęta – prosimy uszanować ich otoczenie, niezbliżanie się do nich i niepłoszenieich głośnymi dźwiękami. 
 12. Przy wymeldowaniu, prosimy o zostawienie domku tak czystego, jak go zastaliście podczas przyjazdu. Będziemy wdzięczni za umycie naczyń i zabranie swoich produktów oraz zostawienie odpadów w koszu na śmieci. 
 13. Niestety na chwile obecną nie przyjmujemy zwierząt. 
 14. Domek jest przystosowany dla dwóch osób. 
 15. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania rezerwacji z przyczyn losowych, niezależnych od nas, wraz ze zwrotem najemcy poniesionych kosztów najmu. 
 16. Klucze pozostawiamy w skrytce znajdującej się na tyłach domku. Kod otwierający skrytkę oraz drzwi wysyłamy na podany przy rezerwacji adres email w dniu przyjazdu. 
 17. W domku obowiązuje absolutny zakaz palenia papierosów oraz wyrobów papierosopodobnych.
 18. Prosimy o chodzenie w domku bez butów – pomoże to przedłużyć żywotność naszej eko korkowej podłogi. 
 19. Prosimy o segregację odpadów.
 20. Prosimy o niewsypywanie popiołu z kominka do koszy na śmieci, może to spowodować pożar. Pojemnik na popiół znajduje się za kominkiem.
 21. Nocleg osób spoza grona osób zameldowanych zgodnie z rezerwacją jest zabroniony. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji zastrzegamy prawo do wcześniejszego wymeldowania gości bez zwrotu kosztów  oraz naliczenia opłaty za każdą noc gościa spoza rezerwacji.
 22. Zabronione jest spanie osób niezameldowanych w namiotach obok domku czy w hamakonamiotach. 
 23. Nie ponosimy odpowiedzialności za wypadki, kontuzje, urazy, rzeczy pozostawione, kradzieże i zdarzenia losowe osób najmujących i osób im towarzyszącym na terenie naszego domku i posiadłości. 
 24. Rezerwacja domku jest równoznaczna z akceptacją treści  Regulaminu.
 25. Gość, który umyślnie lub lekkomyślnie zniszczy własność obiektu zobowiązany jest pokryć w całości zaistniałe koszty. Gość powinien zawiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody w domku bądź też o jej stwierdzeniu.  
 26. Jeżeli maja Państwo pytania prosimy o kontakt mailowy pod adresem. contact@offcabin.com