O domku

OffCabin stworzyliśmy dla osób, które poszukują wyjątkowych i niepowtarzalnych miejsc do odpoczynku. Dla tych, którzy cenią sobie eksperymentowanie i doświadczanie nowych rzeczy, a jednocześnie dbają o środowisko. Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu lub po prostu relaksować się w pięknej, górskiej scenerii, z dala od zgiełku miasta.

Kuchnia

Zgłodniałeś po spacerze? Masz ochotę na małą przekąskę, pyszny obiad, a może na romantyczną kolację “pod chmurką”? Nic prostszego! W naszym domku znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przygotowania posiłków. Kuchnia jest w pełni wyposażona – możesz w niej ugotować obiad lub przyrządzić przekąski na wieczór. Wszystkie niezbędne do gotowania sprzęty znajdziesz na miejscu. Nie musisz pamiętać o soli, pieprzu i oliwie, mamy ją dla Ciebie. Jedzenie na świeżym powietrzu, w pięknych okolicznościach przyrody, z pewnością będzie smakować wyjątkowo. W mglisty poranek poprawi Ci humor kawa Chemex na tarasie lub gorąca herbata przy kominku.

Łazienka

Chcemy, żebyś czuł się komfortowo, a jednocześnie – dbamy o naturę. W łazience jest ciepła woda, prysznic, umywalka i specjalnie zaprojektowana miedziana armatura. Czekają na Ciebie ręczniki i biodegradowalne kosmetyki. Używamy tylko i wyłącznie bio preparatów do higieny. Toaleta jest ekologiczna,  kompostowa, tzw. sucha, nie   zanieczyszcza środowiska.

Hej przygodo!

Ogrzewanie

Z domku możesz korzystać przez cały rok – bez obawy, że zmarzniesz. Oprócz paneli solarnych i innowacyjnej, korkowej elewacji,   mamy system webasto, który ogrzewa  domek ciepłym powietrzem w chłodne dni. Jest też kominek na drewno. O zapas  drewna i podpałki do kominka nie musisz się martwić, wszystko jest na miejscu.

Woda

Domek na czas Twojego pobytu będzie zaopatrywany w wodę. A ponieważ woda to cenny zasób przyrody, zachęcamy do tego, abyś z niej korzystał w odpowiedzialny sposób. Przy kuchence w kuchni znajdziesz wyświetlacz, na którym na bieżąco możesz sprawdzać  poziom wody w zbiorniku. Toaleta zainstalowana w domku jest całkowicie ekologiczna, bo kompostowa i nie wymaga użycia wody. Dokładną instrukcję korzystania z toalety znajdziesz w domku.

Strefa relaksu

Jesteś dla nas wyjątkowym gościem i chcemy, żebyś tak się u nas czuł. Dlatego już na etapie projektu pomyśleliśmy o strefie relaksu. Znajdziesz w niej przestronny materac, z którego będziesz miał niesamowity widok na las i panoramę gór. Panoramiczne okno sprawi, że  poczujesz  jakbyś był częścią przyrody. Możesz medytować albo  błogo leniuchować. A nawet jeśli będziesz musiał pracować, to zrobisz to w pięknej, relaksującej  przestrzeni.

Wi-fi

W domku masz dostęp do sieci wi-fi.

Energia

Energia, z której korzystasz w naszym domku, jest produkowana przez panele słoneczne. Jej poziom zależy więc od pory roku, ale też ilości zużycia. Oświetlenie, lodówka, punkty ładowania – to wszystko jest zasilane solarami.  Naszym priorytetem jest, aby korzystać z energii w sposób zrównoważony. Oznacza to nie tylko gaszenie światła, gdy nie jest potrzebne, ale też unikanie korzystania z urządzeń, które zużywają dużo energii.

Bezpieczeństwo

Nasz domek różni się od typowego hotelu. Stoi na łonie natury. Jest tu bezpiecznie, ale musisz mieć na uwadze to, że możesz tu spotkać dzikie zwierzęta. Bądź ostrożny, nie zakłócaj ich miru.

Udogodnienia

Przyjeżdżając do nas, nie musisz zabierać ze sobą połowy domu:) Wszystko, co potrzebne, będzie tu na Ciebie czekać. Ceramiczne naczynia od „ŚladySzlache”, w których podasz obiad przygotowany na łonie natury, herbata, którą wypijesz przy kominku, czy Chemex, w którym zaparzysz aromatyczną kawę i wypijesz ją o poranku na tarasie. Głośnik Marshalla wprowadzi cię w ulubione rytmy (pamiętaj, nie słuchaj zbyt głośno, nie zagłuszaj natury).  Znajdziesz tu także matę do jogi, jeśli zechcesz zrelaksować ciało i książki, które pomogą odprężyć umysł. A jeśli będziesz miał ochotę na dobrą zabawę z przyjaciółmi, gry planszowe już na Was czekają.

Sprzątanie

Dbamy o naszych gości najlepiej, jak potrafimy, więc nasz domek będzie idealnie przygotowany na Twój przyjazd i posprzątany. Chcielibyśmy, żebyś wyjeżdżając, zostawił go w takim samym lub podobnym stanie, w jakim go zastałeś. Będziemy Ci za to bardzo wdzięczni! 

Daj się zaprosić na spotkanie z naturą